.

.

Греење Подлога Големи Загрева Подлога за Вреќа за Спиење Преносни USB Топлина Пакет со 3 Топлина Поставување, Мултифункционални Загрева Потоплите за Кревет, Троседо

Греење Подлога Големи Загрева Подлога за Вреќа за Спиење Преносни USB Топлина Пакет со 3 Топлина Поставување, Мултифункционални

DEN 523.20
Залиха

Кога вашиот назад се чувствуваат непријатно, се постават на тоа, греење подлога ќе направи да се чувствувате подобро. ★【Мултифункционален Преносни Греење Подлога】Погоден за сите уреди со USB/DC интерфејс,како PB,компјутер,приклучок, итн.Постојат 3 температура корекција, која може да се приспособат како што е потребно.Целосно наполнетата 10000m A батеријата трае околу 6 до 10 часа.И чување торба е водоотпорен не се плашат од добивање на вашиот PB влажни кога сте надвор.Обезбедува доволно постојана топлина да се одржи константна температура.❤или како пост-катастрофа материјал резерви, ноќни смени дремење, широко се користи во различни начини на живот,можете да уживате во нив како топло подарок за Нова Година.Во ладно време, што навистина треба греење подлога.Во исто време, тоа е многу корисно дома.Својот голем греење подлога, 78"x 24, совршено се вклопува во вреќа за спиење за да се задржи што потопол.Совршен за троседот, не се лизга на дното и температура заштита, па не се грижи за прегревање или оштетување на вашиот тросед.Може да се стави на вашиот прашка стол.5*2ft, лесно се чуваат во нашите појавување на пренослив перница и е лесно да се носат. ❤Производи не се вклучуваат моќ банка.Не ќе се движат, не се деформира, уживајте во вашиот удобен живот.Мала големина на простор saver : 11.Може да се стави под тепих, или на троседот, или дури и маска на вашето тело да се користи топлина за да се ослободат вашите мускули или чувајте го на топло.полиестер.Тоа е од суштинско значење алатки кога ќе се кампување, особено во ладна зима.Поврзете на стандардот 5 V/2 A USB напојување, изградена-во прегрее, во текот-напон заштита модули, да се Спречи прекумерна температура, Вашиот security guard.Вграден-во 5 КОМПЈУТЕРИ греење влошки се направени од најнапредните меѓународни легура влакна и карбонски влакна. ★【3 Топлина Settings Долго Работно Време на Температура Подлога 】Нашите електрични подлога има 3 температурни нивоа, ниските -113°F, среден-131°F, или високо-температурни режими за сликање-149°С, кој може да се избере според лични потреби. ★【Супер Мека Ткаенина Загревани Седишта Подлога】100% полиестер влакна, многу меки и лесно да се тркалаат.❤Овој подвижен греење подлога може да се користи во кампување шатори,качување,активности на отворено,астрономски набљудување,туризам.Може да се стави тоа во шаторот, и сон на тоа директно.ако имате какви било прашања или проблеми во врска со вашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.

R

Избор на клиент