.

.

AMT 1970 Chevy Corvette Купе 1:25 Скала Модел Комплет

AMT 1970 Chevy Corvette Купе 1:25 Скала Модел Комплет

DEN 791.76
Залиха

Еден ЕЛЕГАНТЕН КЛАСИЧНАТА ЗА ИСКУСНИ MODELERS : AMT е 1/25 скала 1970 година Chevelle, СКОПЈЕ е совршен проект за мускулите автомобил градители.Го додадете во вашата колекција денес!.ФУНКЦИЈА СПАКУВАНИ : 1970 Corvette е безвременски класичен со многу од став.Да се изгради тоа како било LT-1 или јас zr-1 со детални хауба, 2-за-1 црвена линија/гуми goodyear, хром тркала опции, кофа седишта, и многу повеќе!Целосно paintable, тоа карактеристики автентично детални вода-слајд decals со црна или бела линија options—убаво завиткани во ретро-стилизирана пакување!.БРЗ СПЕЦИФИКАЦИИ : 1/25 Скала, 95+ Делови, 7.125 инчи долго откако насобраните.Делови се моделирани во портокалова, јасни и транспарентни црвена, со црна винил гуми.Некои делови се хром позлатен.Пластични модел комплет боја и цемент се бара (Testors или Tamiya брендови се препорачува).Боја водич вклучени во сетот.Ниво На Вештина 2. За возраст од 10+.СОВРШЕН ПРИСУТНИ : Не знам што за да се добие татко за неговиот роденден?Или можеби сте страствен hobbyist или колектор во вашиот живот.Овој модел комплет прави идеален подарок за било кој повод!.ДОВЕРБА AMT : Ние во AMT се modelers себе и ние пот детали, за да бидете сигурни дека секој комплет произведени е врвен квалитет во секој поглед!.Опис на производот AMT Е Познат По Никогаш не Компромитирање На Квалитетот И Дизајнирани се Со Корисникот Оптимално Искуство Во Умот.Меѓународни Реномирани За Нашите Разновиден Спектар На Наградуваниот Производи.Сет Содржи : 1 x Модел Комплет.

R

Избор на клиент