.

.

HELLA 354692051 BMW 3 (E90/E91) Седан, Турнеи Возачот Страна Светлата Собранието, Зелена

HELLA 354692051 BMW 3 (E90/E91) Седан, Турнеи Возачот Страна Светлата Собранието, Зелена

DEN 20807.76
Залиха

Оригинална Опрема Фарови (OE) можете да им верувате од глобален лидер во автомобилската осветлување технологии за повеќе од 100 години.Headlamp за BMW 3 (E90/E91) Седан, Турнеи ,Години : 09/08->06/12. Фитинг позиција : Возачот Страна; Одобрување : SAE.Сијалица технологија : Bi-Xenon / Bi-КРИЕШЕ / H3 / H8 / D1 S; Халоген / Xenon / КРИЕШЕ - Сијалица не се Вклучени; Баласт Единица не се вклучени.Сите Светилки се произведени под HELLA е ригорозни тестирање барања, знаете ова е бренд кој може да им се верува.HELLA препорачува професионална инсталација.

R

Избор на клиент