.

.

Домаќинство Ѓубре Може да Спални Бања Отпадна Хартија Кофа Тресат Покрие Флип Дневна Соба Ѓубре Складирање Кутија, 8 Литри Ѓубре може да

Домаќинство Ѓубре Може да Спални Бања Отпадна Хартија Кофа Тресат Покрие Флип Дневна Соба Ѓубре Складирање Кутија,

DEN 1718.40
Залиха

Овој производ е отпад од домаќинството бин со капак дизајн и лесен за употреба.Тоа е отворена за покривање на хартија за да се спречи мирис истекување.Пластични канти за складирање кутија е еколошки чист и лесен за чистење.8 литар капацитет е повеќе погоден за домашна употреба, не заземаат простор, густо на мат телото, се зголемува сила и издржливост.Ова ѓубре може да има преграда и footoperated меко покритие за лесно отстранување на отпадот.Само подигнете ја нагоре, испразнете го и чувајте го врати без да остават било нередот.Овој производ е домаќинство корпата за ѓубре, Европски стил, стилски и убави.Трудот е изработен од не ' рѓосувачки челик, кои можат ефикасно да се спречи корозија, рѓа, вода, оган и долг животен век.Еколошки материјали, безбедни и хигиенски, долг животен век, wearresistant и издржливи, едноставен и елегантен изглед, долги тубуларна форма.Име на производ : Ѓубре Може да се Применува сцена : домашна употреба Облик : барел форма Отворање и затворање на метод : нема покритие забелешка : Ако ви препознаваат нашите производи, ве молиме не заборавајте да оставите fivestar оценка, ние го цениме вашиот охрабрување. 1. Поради светлосни ефекти / средина, осветленост на дисплејот прилагодувања, итн., вистински проект бои може да биде малку поинаков. 2. Во однос на производ големина, поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm, ви благодариме!Вашиот избор не е само ѓубре може, Но вкус на уметност на живеење, Но вашето семејство средина во прекрасен пејзаж!ЗБОГАТЕТЕ го ВАШИОТ ЃУБРЕ ИСКУСТВО - Екстра-силни и издржливи Код обичај се вклопуваат облоги одговара ова може совршено за почиста ѓубре искуство Вашиот избор не е само ѓубре може, Но вкус на уметност на живеење, Но вашето семејство средина во прекрасен пејзаж!.

R

Избор на клиент