.

.

Црвено Економија Плоштадот 4 Литри Пластична Кофа, 18 Пакет

Црвено Економија Плоштадот 4 Литри Пластична Кофа, 18 Пакет

DEN 1243.20
Залиха

Нашите 18 Пакет на Црвениот Плоштад Кофи имаат 80 мили дебелина, што ги прави добро за складирање на храна.Сите наши кофи се ФДУ во Согласност и во 18 пакет Овие не вклучува капак, но Овие 4 литри пластични кофи дојде стандард со метална рачка, која е во прилог на двете страни од кофа.Во центарот на метална рачка е парче пластика ставени за лесно ракување.Иако овие не треба да се користи за транспорт на течности, тие се одлични за садење, сува стоки, алатка за складирање, играчка за складирање или нешто што можеби ќе сакате да се организира.Кога се празни, Црвениот кофа кофи гнездо лесно за ефикасен транспорт.Кога полн со капак во место, овие 4 литри кофи може да магацинот 2 висок за безбедно чување.Карактеристики : 18 Пакување од 4 Литри Црвениот Плоштад Кофи -9.5" X 9.75" X 13" 2 Кг -заптивка се Продава Одделно.

R

Избор на клиент