.

.

LKSA Младата Прилагодливи Вокер Количка за Бебе Вокер Мултифункционален Активност Вокер 1126 (Боја : Зелена)

LKSA Младата Прилагодливи Вокер Количка за Бебе Вокер Мултифункционален Активност Вокер 1126 (Боја : Зелена)

DEN 3322.56
Залиха

[Прилагодлива висина] : патнику има 5 нивоа на приспособување на висина на дршката, која може да се прилагоди како бебето расте и да се осигура дека бебето ќе научи да одиме на сигурно, без да паѓа или предизвикување О-нозе. [Простор за заштеда на енергија] : патнику, лесно може да се здипли без да губат простор.На вокер е лесно да се носат и лесно може да се стави во багажникот на автомобилот.Погодна за отворен патување, паркови и градини.Вежба храброст на децата да научат да одиме. [Безбедна и стабилна вокер] : Погоден за деца 6-18 месеци стари и 60-90cm високи.Тоа е здрав stirrup нозе и стабилна пирамидата структура.Стандардот оптоварување може да стигнат до 20 кг.Обезбедуваат безбедно поддршка за бебето, додека обуката на бебето одење способност. [Високо-квалитетни материјали] : На мултифункционален бебе вокер е направен од високо-квалитет на еколошки PP и јаглероден челик, со висока температура отпор од 120°C. густата лен перница и се зголеми backrest се отстранува и лесно да се чисти, дише и удобно, и ефикасно да се грижи за бебето е торакалниот ' рбет и назад.Уникатен дизајн : Мултифункционален музика играте играта : Од гледна точка на визуелни, аудитивни, и стимулирање на развој, тоа им помага на бебињата види повеќе светови.Исто така можете да се вози со играчки, и вокер може да се користи како демонтажа и трпезариска маса.Постојат два сопирање на уреди за да се запре вокер. 8 универзална молчи тркала, се движат флексибилно и слободно.Ќе не предизвикува оштетување на подот, и таму ќе биде без проблеми ако итен случај ќе престане.

R

Избор на клиент