.

.

Роберт Грифин III Autographed Зелена Колеџ Стил Џерси w/Heisman 2011 - JSA W Овласти Црна

Роберт Грифин III Autographed Зелена Колеџ Стил Џерси w/Heisman 2011 - JSA W Овласти Црна

DEN 3960.00
Залиха

Ние Само Продаваат Предмети Со кој 3 Партија за Проверка.Ние Се Залагаме За Голема Услуга На Клиентите Со Брза Испорака.Ние Учествуваме Во Над 500 Autographs Signings Годишно.Ние Сме Мал Бизнис, Кој Започна Со Едно Лице И 19 Години.За Вашето Задоволство И Се Повторува Бизнис Е Нашата Цел.ОВА НЕ Е NCAA ЏЕРСИ.ОВА НЕМА ОЗНАКИ, БЕЗ ЛОГОА, БЕЗ АМБЛЕМИ.Ова е страна autographed џерси на Роберт Грифин III.Ова е обичај прави (не името на брендот) автентичен стил (stitched букви и бројки).Овој предмет има Џејмс Spence Сведок Автентикација, кој доаѓа со JSA нумерирани налепница и појавување JSA Сертификат за Автентичност.Можете да го погледнете овој објект на Spence LOA веб-страница и тоа покажува кога и каде објектот е потпишан.Тоа беше потпишан или на јавен autograph изглед или приватен декрипциски.Ова е акции слика на објектот.Иако вие може да не ја прими оваа точната ставка, ставката што сте ја добие е речиси идентична и сосема нов во одлична форма.Ние го цениме вашиот интерес за нашите објекти и ние се надеваме дека можеме да ги направиме сите трансакции професионални и задоволување.Џерси големината е XL.

R

Избор на клиент