.

.

SONGMICS Тешки Облека Багажник, Индустриски Цевки Облека Управување со Полица, Двојно Род Облека Решетката на Тркала, Комерцијални Одделение, за Виси Облеката, Чување ?

SONGMICS Тешки Облека Багажник, Индустриски Цевки Облека Управување со Полица, Двојно Род Облека Решетката на Тркала,

DEN 1919.76
Залиха

Шик Индустриски Стил : Оваа рустикални цевка облека управување со трендовски индустриски дизајн е супер функционални да ги зачувате вашите екстра облека во спалната соба или перење; тоа, исто така, функционира одлично како комерцијални одделение облека rack во бутик или салон.Робустен и Тешки : Двоен виси железнички во различни висини, овозможува повеќе простор за прикажување на различни видови на облека; робустен челик структура може лесно да се одржи тешки зимски јакни или палта до 242 lb.Додадени Складирање : Долната полица дава облека рек додаде сила и стабилност.Таа, исто така обезбедува off-the-кат простор за чевли, чизми, кошеви, и торби; 2 крстот барови во средината се идеални за бесење марами, врски, или чадори.Лесно да се Движи и да Останат : Облека багажник со 4 универзалниот квалитет на тркала нудат напор мобилност од една локација до друга; 2 од овие тркала имаат сопирачки за да се задржи багажник, виси во својата саканото место.Лесно да се Соберат : Собранието не треба да бидат досадни задача—со само неколку чекори, јасни инструкции, и нумерирани делови, ќе има стабилна челик облека решетката да се прифатат вашата облека.Боја : Црна.Материјал : Челик.Производ Големина : 39.4" L x 23.2" W x (57.5"/63.8") H (100 x 59 x 146/162 cm).Производ Тежина : 19.8 lb (9 кг).Max.Капацитет : 242 lb (110 кг). 1 x Двојно Железнички Облека Решетката. 1 x Инструкции.Кога производот е целосно натоварен, препорачливо е да се преселат на оваа рек полека со помош на други луѓе да го продолжи својот животен век.

R

Избор на клиент