.

.

Gumball Машина Стенд - 22 Инчен Антички Стенд - 17.5 Инчен База Ширина - 5 Lb Фрлија Метал Gumball Машина Застане Само

Gumball Машина Стенд - 22 Инчен Антички Стенд - 17.5 Инчен База Ширина - 5 Lb Фрлија Метал Gumball Машина Застане

DEN 1319.76
Залиха

Gumball машина стојат може да се користи само со 15-Инчен gumball машина.Заболување на машина застане е направен од екипа метал и насликани црна.Gumball застане е 22 инчи висок, база е 17,5 инчи широка.Заболување на топката издржи тежина е 5 кг.Меур џвакање машина стојат бара собранието.Оваа gumball машина застане е компатибилен со 15" Кралот Рингишпил Gumball машина и со Стариот Колумбија Gumball Машина.Меѓу сите други gumball машински делови, оваа трибина е од суштинско значење.Оваа gumball и бонбони машина стојат има антички појавување погледне до 15" гроздобер gumball машина.Тоа е направена од леано метал кој е здрав и практично, но не и тешки.Gumball застане само тежина е 5 килограми.Меур џвакање штанд ќе се стави вашиот бонбони фармацевт во најдобра можна висина за деца - 37 инчи.Bubblegum машина застане е навој на завртка, за да на дното на gumball машина.Големината на навој парче на врвот е помеѓу 1 1/4 и 1 1/8.

R

Избор на клиент