.

.

Команда BATH17-ES-E 051141958392 Крпа, Јасно Матирано, 1-Кука, 1-Голема Вода е Отпорен на Лента (BATH17-ES), 1

Команда BATH17-ES-E 051141958392 Крпа, Јасно Матирано, 1-Кука, 1-Голема Вода е Отпорен на Лента (BATH17-ES), 1

DEN 95.52
Залиха

Пакувањето може да варираат.Штета-Слободен виси.Тежина Капацитет : 5 Килограми.Големина На : Големи.Команда Голема Крпа Кука ви овозможува да ги чувате пешкири, облека или исклучување на подот, и спушти слушалката уредно, така што тие може да се исуши во меѓу користи.На јадицата се држи до многу површини, вклучувајќи и стакло, огледало, плочка, fiberglass, дрво и насликани површини.Тоа е лесно да се примени и доаѓа надвор остават без дупки, знаци, леплива остатоци или дамки.Repositioning е лесно со избрани отпорен на вода рефил ленти.Одлично за бања организација вклучувајќи гости и деца' бањи, renters и ученичкиот дом живот.Слајд Команда Бања Производи нагоре и надвор за да ја отстраните од ѕид (лепило и монтажа база останува на ѕид).Пластични Бања Куки и Caddies се toprack машина за миење садови безбедно.По чистење, излизгајте го задниот врз база.Повторна употреба Команда Бања Куки и Caddies со Команда Бања Рефил Ленти.Yes (да).Команда Бања Ленти се водоотпорен и задржете силно во влажни средини.

R

Избор на клиент