.

.

HTC Вистински Безжична Earbuds Плус - Активен Бучава Отказ IPX5 Отпорен на Вода Bluetooth 5.0 со ENC, 24-Час Изведба, Стерео звук во Увото Допир Контрола Безжична Earbuds, Црна

HTC Вистински Безжична Earbuds Плус - Активен Бучава Отказ IPX5 Отпорен на Вода Bluetooth 5.0 со ENC, 24-Час Изведба,

DEN 1679.76
Залиха

・АНГ & ENC/ Транспарентност, Активен Бучава Отказ и Животната средина Бучава Отказ обезбеди кристално јасно на квалитетот на повикот.Префрлете се на транспарентност режим, за да во околината. ・Bluetooth 5.0 & EDR - најновата Bluetooth 5.0 и Enhanced Data Rate обезбеди стабилна аудио пренос, со ниска потрошувачка на енергија.Побрз пренос без звук загуба - Различни длабок бас, јасно вокали, и остри високи тонови се осигура вашата оптимално слушно искуство. ・IPX5 Отпорност на Вода - во Можност да го издржат пот и вода за време на интензивно вежбање и слаби врнежи од дожд. ・Долго траење на батеријата - Слуша до 6 часа на едно полнење (до 24 часа репродукција со полнење случај). ・Широк компатибилност - Компатибилен со IOS, Android, Windows.

R

Избор на клиент