.

.

Jinxiumingzhu Крило Форма Природен Бисер Обетки во 925 Sterling Silver Жените Мода Накит

Jinxiumingzhu Крило Форма Природен Бисер Обетки во 925 Sterling Silver Жените Мода Накит

DEN 2203.20
Залиха

Одличен Квалитет. 925 Сребрен природен бисер обетки.Одлично за годишнина,ангажирање, предлог,или роденденски подарок и др.Бисер Големина : 8-9mm Боја : Бела. "Со текот на времето врнежи и концизен .Бесконечна романтика и благодат.Само за единствена вас.Нејзините без напор кул и удобно дизајн го прави совршен за секојдневна облека, но сепак е елегантен доволно за dressier прилика.Совршен подарок за Божиќ, Роденден, Матура, Денот на Вљубените, или само за некоја друга прилика.Ние продаваме само сигурни производи, тоа е нашата цел да се направи секој клиент задоволни од нашите услуги! ".

R

Избор на клиент