.

.

Jaorty СТП Кожен Паричник Случај за iPhone 6 Плус/6S Плус,Ѓердан Lanyard Случај Покрие со Држачот на Скриени Назад Огледало Анти-Изгубени Crossbody Вратот Рака за Apple iPhone 6 Плус /6S Пл

Jaorty СТП Кожен Паричник Случај за iPhone 6 Плус/6S Плус,Ѓердан Lanyard Случај Покрие со Држачот на Скриени Назад

DEN 311.76
Залиха

Компатибилни Модели на телефони : САМО одговара за Apple i Phone 6 Плус/6 S Плус, 5.5 инчи.На Кармин во сликата НЕ се ВКЛУЧУВААТ.Монтажни Прилагодливи Анти-изгубениот i Phone Рака Lanyard : силна рака за apple i Phone, може да биде лесно да се инсталира и отстранети од i Phone Случај.Можете лесно може да се прилагоди на должината како што е потребно.Издржливи и удобно 3-во-1 Рака на Рака, врвка за околу Рака, и Монтажни Вратот Рака.Мулти-Функција : (1)Со анти-изгубени lanyard, држете го телефонот повеќе удобен и без да се грижите за губење. (2)crossbody рака може да биде симната ако вие само треба случај.Тоа е совршен за патување, едноставно ќе излезе или вообичаениот секојдневен живот.На рака должина е доволно долго.(3)Скриени огледало внатре дизајниран специјално за вашата дневна make up.(4)Може да издржи телефонот нагоре за да се види нешто,hands-free,Што може да се види филмови на долги летови или да има Face Time со пријателите додека сте во кујната и др.Прецизни кроена : Лесен пристап до сите Порти, Копчиња & Камера, уникатен дизајн го прави возможно да притиснете на копчињата преку мека кожа без отворање на i Phone случај.Материјал : TPU Заштитни Случај Покрие со кожа СТП Држачот на случај, и кожа за на Рака, што го прави да се чувствува мека на допир и изгледа луксузно. 1, 1 x Phone Случај со Држачот и Скриени Огледало. 2, 1 x Монтажни Lanyard (На Кармин во сликата НЕ се ВКЛУЧУВААТ).Камерата заштита.Прецизно отсекување на испис.Лесен пристап до сите порти, копчиња, и камери на вашиот телефон.Лесно да се инсталира и да се деинсталирање на телефонот, ќе не боли тоа.

R

Избор на клиент