.

.

Peepers од PeeperSpecs Жените Сина Светлина Филтрирање Очила - Види Убавината

Peepers од PeeperSpecs Жените Сина Светлина Филтрирање Очила - Види Убавината

DEN 602.16
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увезени.Поликарбонат рамка.Акрилни леќа.Не Поларизирана.УВ 400 Заштита слој.Леќа ширина : 53 милиметри.Леќа висина : 43 милиметри.Мост : 16 милиметри.Рака : 150 милиметри.ФОКУС СИНА СВЕТЛИНА ЛЕЌИ - Филтри 40%+ од Високо-Енергетска (HEV) Сина Светлина од дигитални уреди и други потенцијално штетни извори изработка на екранот време лесно на очите.АНТИ-РЕФЛЕКТИВЕН & АНТИ-НУЛА - 7 Слој Анти-Рефлективен слој на леќа површина за намалување на отсјај и дигитални замор на очите, а исто така обезбедување на Двоен Анти-Нула слој за дополнителна заштита.УВ 400 ЗАШТИТА - Блокови 99.9% од UVA и UVB светлина.ПРОЛЕТ ШАРКИ - Додава удобност при носењето.Еден ОД ЕДЕН ВИД Дизајниран исклучиво од страна на Peepers од Peeper Specs.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Во потрага за совршен подарок за таа личност во вашиот живот кој има сè што е?Не гледам подалеку од нашиот нов Види Убавината читање очила.Изграден со нашиот комерцијален Фокус Eyewear филтри, леќи се изградени за заштита од штетните ефекти на сина светлина која се емитира од многу екрани ние гледаме секој ден.Овие удобни и стилски читатели функција женски мачка око форма, златен метал храмови, и боја-координирани ацетат храмот совети.Овие сино светло очила, исто така, дојде во прекрасен злато-врежана подарок кутија со појавување на заштитни случај.

R

Избор на клиент