.

.

AZOPINBRE Рачни Вакуум Автомобил Вакуум 100W Надгради Моќен Вшмукување Рака Правосмукалка Брзо Надополнување на Преносни Мини Правосмукалка за Дома Автомобил Миленици

AZOPINBRE Рачни Вакуум Автомобил Вакуум 100W Надгради Моќен Вшмукување Рака Правосмукалка Брзо Надополнување на

DEN 5390.88
Залиха

Големина : 29.Превозот вклучени на сите поправки.План е целосно вратен доколку откажана во рок од 30 дена.Име на производ : Автомобил преносни вакуум cleaner Maximum вшмукување : 5000 Pa Charging време : 1.Ве молиме да бидат сигурни да се купи, ви посакувам среќен живот.План договор ќе биде преку е-маил од Asurion во рок од 24 часа од купување.2 V 2000m Ah Rated напон : 7.Лесно тврди процес онлајн 24/7.Нашите производи, исто така, имаат исклучителна изглед дизајн, кој може да го подобри вкусот на вашиот автомобил и семејството.Правосмукалки се неопходни за секое семејство.Карактеристики : рационализација дизајн на bionic форма е убава, компактен и лесен за носење.Карактеристики : Bionic форма рационализација дизајн убава и компактен користи за автомобил правосмукалки.Опфаќа механички и електрични дефекти.Ова ќе не брод со вашиот производ.2 VRated моќ : 80 WNote : *се Должи на разликата помеѓу различни набљудувачи на слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-Картичка надомест за вашиот производ куповна цена.Целосно пренослив.Материјал : Алуминиум легура ABS.Дизајн : лесен за употреба супер вшмукување темелно чистење.

R

Избор на клиент