.

.

Ѕидот Монтирани Сушење Багажник, Виткање Облека, Фен Рек Ротација, Бања Пешкир Железнички Бар Куки Простор За Заштеда, Облека Airer Перење Линија Фен, Балкон (Боја : В) (

Ѕидот Монтирани Сушење Багажник, Виткање Облека, Фен Рек Ротација, Бања Пешкир Железнички Бар Куки Простор За Заштеда,

DEN 1250.40
Залиха

Производ големина : должина од 110cm.Лесен за Инсталација : Ова стигнале крпа багажник,Едноставно поврзете се на ѕидот и се користат со вклучени додатоци.Висок Квалитет : Изработени од Алуминиумска легура,rustproof, лесно да се чистат со влажна мека крпа.Издржлива и практична опција за сушење каде што ќе имаат резервни ѕид, внатре или надвор.Софистициран дизајн : Ова сушење решетката може да се протегала слободно, исто како хармоника. 360° на ротација, и поклопецот назад во ѕидот кога не е во употреба.Користете место : Погоден за секое место каде што ќе треба да се откажам простор.Спална соба, бања, дневна соба, балкон, стреи, комунални соба, канцеларија, хотел итн.Опис:Овој преклопен ги зачувува простор и може да се ротира 360°,На стигнале сушење рек прави перење задолженија лесен и удобен.Тоа карактеристики Компактен стигнале на дизајнот да се зголеми вашиот ограничен простор.Тоа лесно за Инсталација која се поставува во секунди.Детали за производот : Име на Производ : Виткање сушење рек Должина : 110cm Материјал : Алуминиум легура Инсталација метод : директно на ѕидот, лесно да се инсталира.За нашите услуги : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да го нарачате.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да не грижете се, ве молиме да се чувствуваат слободни да оставите порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ги реши сите проблеми за вас.

R

Избор на клиент