.

.

Црвен Сјај - 400 Грам када со Shaker капак за Лесно да ги Фрлаат - Уметност и Занаети - Посипете Сјај

Црвен Сјај - 400 Грам када со Shaker капак за Лесно да ги Фрлаат - Уметност и Занаети - Посипете Сјај

DEN 710.40
Залиха

400g када црвено уметност и занает, сјајот снегулки.Лесен за употреба, не-хаос пластичен сад за лесно повторно користење и чување.Идеален за широк спектар на креативна уметност и занает проекти.Погоден за употреба дома, во градинка, предучилишна и во групи.Црвен сјај во пластична када со лесно фрлаат капак.Одлична за употреба во уметности и занаети проекти.Капак има повеќе функции, со се во можност да посипете сјај, и се прелива сјајот надвор од поширок отвор, кога ќе заврши со сјај, едноставно ги затвораат двете страни на капакот за лесни за складирање.

R

Избор на клиент