.

.

Сина и Сива Woodland Животни Свитлива Ткаенина Складирање Коцка Кантите Кутии Организатор Играчки Детска Бебе Деца за Наплата со Слатка Jojo Дизајни - Наместете го на 2

Сина и Сива Woodland Животни Свитлива Ткаенина Складирање Коцка Кантите Кутии Организатор Играчки Детска Бебе Деца

DEN 959.76
Залиха

Сет од 2 Кутии за Складирање - 11 x 10 .5 x 10.5.Карактеристики сива, сина, и taupe woodland шума животински печати.Место чисти само.Засилен ткаенина се справува овозможи кутии за да лесно слајд во и надвор од повеќето стандардни коцка shelving.Љубов на ткаенина стил?Слатка Jojo Дизајни, исто така, прави постелнина и оркестарот додатоци во оваа ексклузивна тема.Слатка Jojo Дизајни на ткаенина чување на кутии нудат стилски уште функционални складирање решение за играчки, облека, апарати за нередот и повеќе.Што совршен начин да се трансформира вашиот организациски систем во секоја канцеларија, playroom, градинка, или спална соба.Овој сет на две количка за складирање коцки може да се користи во повеќето стандардни cubby-дупка shelving мебел, како самостојна кутии, или се распадна за да зачувате простор кога не е во употреба.

R

Избор на клиент