.

.

Сојузничките Месинг RDM-5-СТОЛ Ретро Точка Колекција Слободни Носителот Тоалет Ткиво Стојат, Антички Pewter

Сојузничките Месинг RDM-5-СТОЛ Ретро Точка Колекција Слободни Носителот Тоалет Ткиво Стојат, Антички Pewter

DEN 5927.76
Залиха

Издржливи структура, точна димензија.Прекрасни во стил и изгледа одлично.Стои ткиво држачот.Произведени со солидна месинг за максимална сила и издржливост.Достапни во тешки и мала тежина дизајн.Прекрасен современ дизајн и цврсти месинг материјали вградени во бања, помогне да се создаде пријатна пријатен амбиент.Понекогаш додатоци даде ви е одмор и спокој за телото и душата, Кога ќе станам наутро и опкружувачки да се бања која ги одразува вашиот личен стил.Овие Сојузничките Месинг Колекција Тоалет Ткиво Носител е направен од најдобрите солидна месинг со конкурентна цена и гарантирано да ги исполни вашите секој сон.

R

Избор на клиент