.

.

Нова Рамнотежа на Жените Свежи Пена X Vongo V5 Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Жените Свежи Пена X Vongo V5 Работи за Чевли

DEN 3042.00
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Свежо Пена midsole амортизирање прецизност е конструиран за да се испорача на ултра-cushioned, лесни возење.Hypoknit горниот дел со вез за зонски поддршка.Medial пост помага контрола pronation.Чипка-до затворање за безбедна одговара. 8 mm пад; поради variances создадени за време на развој и производство за процесите, сите референци до 8 mm капка се приближни.

R

Избор на клиент