.

.

caus Премиум Giveback Нерѓосувачки Челик Слаби Слама Гимнастик, Тројно Ѕидови Изолирани со Капак, 20 Унца, се Надевам дека Во Цут

caus Премиум Giveback Нерѓосувачки Челик Слаби Слама Гимнастик, Тројно Ѕидови Изолирани со Капак, 20 Унца, се Надевам

DEN 792.00
Залиха

Со купување на овој производ, 25% од сите профит е донирани за еден од нашите спонзорство партнери : .Секое парче има двојно ѕидови и вакуум изолирани од нерѓосувачки челик со најновите температура технологија.Нашите drinkware држи вашиот омилен ладни пијалаци за 24 часа и топла за 12 часа.Пот-слободен заврши, не се лизга силикони дното и се истури отпорни на капакот - можете да се чувствуваат сигурни on-the-go.Тоа е повеќе од drinkware.Купувањето е агент на промените кој им дава нов живот и благосостојба на оние на кои им треба најмногу.Ве покануваме да дознаете повеќе за CAUS Приказна.

R

Избор на клиент