.

.

ZHGYD Мобилен Телефон Стојат, Прилагодливи Агол Phone Држач за Маса Таблета Стојат Компатибилен со паметен Телефон, Таблет

ZHGYD Мобилен Телефон Стојат, Прилагодливи Агол Phone Држач за Маса Таблета Стојат Компатибилен со паметен Телефон,

DEN 3379.20
Залиха

Два начини да застане на вашиот телефон.И двете хоризонтални и вертикални поддршка за поддршка на вашите телефони цврсто без паѓа.Стабилна база.Бидете сигурни дека секоја позиција на мирување е стабилна и да се обезбеди добра стабилност.Агол и приспособување на висина на дршката.Направи да се чувствувате удобно, без разлика што агол ви се допаѓа и прилагодлива висина опсег е 15.8-19.8 cm.Меки силиконски површината.За да го спречува вашиот телефон од лизгање и гребнатини.Погоден occasions.Class на состанокот, изложба, партија, дом, канцеларија, кујна, кревет, библиотека, итн.Боја : Golden Free вашите раце!Табела/кат штанд ќе ви донесе повеќе удобен живот и искуство.- Име : Застане За Телефон/Pad - Материјал : алуминиум легура + ABS + силикони - Соодветна големина : во рамките на 10.5 инчен - Карактеристики : стабилна, мазна, еластична, издржлив и лесен - Погоден за : гледање филмови/ТЕЛЕВИЗИЈА, играње игри, телевизија, итн.- Погодни прилики : класа, состанок, изложба, партија, дом, канцеларија, кујна, кревет, библиотека , итн.- Пакет Содржина : 1 x Застане За Телефон/Pad Suitable за мобилни телефони : 1 паметен телефон таблета.

R

Избор на клиент