.

.

KYEESE 4Pcs Куче Чевли Водоотпорен Анти-се Лизга на Дното Кучиња Чизми Сина со Рефлексивни Ремени Прилагодливи

KYEESE 4Pcs Куче Чевли Водоотпорен Анти-се Лизга на Дното Кучиња Чизми Сина со Рефлексивни Ремени Прилагодливи

DEN 527.76
Залиха

【ГОЛЕМИНА】ве Молиме запомнете мерење на вашето куче е шепи пред да нарачате. 【РЕФЛЕКСИВНИ】Куче shoe As со рефлексивни ремени дека е големината прилагодливи,и широк отворање сплит,лесно да се носат и фитинг цврсто. 【ВОДООТПОРЕН&АНТИ-SALIP】Куче чизми се комбинирани со водоотпорен надворешната површина и анти-пропадна единствена. 【ПРИМЕНА на СЦЕНАРИЈА】kyeese Куче чизми се одлични за slippery floor,отворено пешачење, топло тротоарот одење.Ние стоиме зад секој куче чизми ние продаваме, ако има било каков проблем, ве молиме запомнете да ни се јавите за да го направи тоа право, пред да ја напушти која и да коментари.

R

Избор на клиент