.

.

MEETWAY Надградба 32 Мрежа Јајце Складирање Двојно-Layer Фиока Тип Јајце Кутија за Фрижидер Транспарентен Јајце Сад Полица за Заштеда на Кујната Јајце Складирање Кутија,

MEETWAY Надградба 32 Мрежа Јајце Складирање Двојно-Layer Фиока Тип Јајце Кутија за Фрижидер Транспарентен Јајце

DEN 719.76
Залиха

Приоритетни суровини : направен од високо-квалитетни PP материјал.Транспарентна пластика прави содржината лесно да се види, лесно да се чисти, и издржливи.Голем капацитет дизајн : Нашата јајце складирање кутија може да се одржи вкупно 36 јајца, 18 во секој слој.Постојат два спрата.И може да се рангирани, може да се купи количеството потребно за задоволување на вашите складирање потреби.Фиока дизајн : Тоа е погодно за вас да ги јајцата.Секое јајце се става посебно да се спречи тресење и ефикасно спречување на јајца од судир и кршење.Вентилација дупки : страна е дизајниран со вентилација windows, која има добра пропустливост на воздух, што може да се направи храна новак и е погодна за складирање на храна.Купи со доверба : Нашите производи се строго проверени.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.Боја : Бела.

R

Избор на клиент