.

.

Прецизност Бренд 76120 Месинг Дебелина Feeler Gage, 0.001 Дебелина, 1/2 Ширина, 12 Должина (Пакување од 12)

Прецизност Бренд 76120 Месинг Дебелина Feeler Gage, 0.001 Дебелина, 1/2 Ширина, 12 Должина (Пакување од 12)

DEN 1777.92
Залиха

Направени од 1/2" широк, 260 месинг легура.Се користи во производство и одржување на високо технички пазари каде nonmagnetic, noncorrosive производ потребно е да се провери исклучително блиски проред.Мерки 1/2" широк 12" долг од 0.001".Земја на потекло : сад.Прецизност Бренд Feeler Gage се користи во производство и одржување операции каде и поставување на блиски проред или проверка на исклучително тесни tolerances е потребно.

R

Избор на клиент