.

.

Повик СТП Кожа Ранец за Жени Мажи Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Браун Гроздобер Dragonfly

Повик СТП Кожа Ранец за Жени Мажи Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Браун Гроздобер Dragonfly

DEN 1271.76
Залиха

Внесете овој магазин за пребарување"Кожа Bcakpack", постојат повеќе модели за да го изберете.Виткање издржливост е одличен како природна кожа, нема загадувањето од производството да се користи, и тоа е исклучително еколошки.Големина : 10.Здраво, добредојдовте на yanjinbin продавница!Сигурно се има око за добри нешта!"Оваа кожа ранец ќе биде неопходен избор во вашиот живот!Тоа е многу погодна како училиште торба, секојдневен daypack, торба, за кампусот, референци, патува, пешачење, датира, бизнис патување, и др.СТП кожа е еден вид на вештачка кожа, многу слична на вистински кожа.Уникатен : Освен за рамо ремени и на дното, сите ранци се печатени обрасци, drawstring дизајн, подобра заштита на предмети од кои спаѓаат надвор.Кожени ранец може да се користи како училиште торба или каузална dayback, сакаат за патување, пешачење, шопинг, датира и други активности на отворено.На патент џеб на грбот става некои вредности за да се спречи кражба.Материјал : СТП кожа, дише, трајни, не е лесно да се процени.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Мулти-Слој за Складирање : 1 x главниот џеб, 1 x zippered скриена преграда, 2 x печ џебови, различни функционални простори да ви помогне да се класифицираат складирање. 1 x задните zippered џеб, која може да се користи за чување на вредности за да се спречи кражба.Таписерии и елегантен дизајн, многу погодна за родендени, свадба годишнина, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ и други посебни празници, да им даде на пријатели, љубовници, соученици, семејство, итн.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

R

Избор на клиент