.

.

SDGF-YTR Загреан Пешкир Железнички Шини Ѕид Монтирани Електрични Крпа Железнички, од не ' Рѓосувачки Челик Загреан Пешкир Потоплите Рек Преносни Загреан Пешкир Сушење

SDGF-YTR Загреан Пешкир Железнички Шини Ѕид Монтирани Електрични Крпа Железнички, од не ' Рѓосувачки Челик Загреан

DEN 2210.40
Залиха

★Лесен за Инсталација : Сите потребни хардвер и алатки се вклучени во пакетот, и тоа е easty да се инсталира со своите вклучени инструкции. ★ВИСОКА ТОПЛИНА ИЗЛЕЗ : Нашите електрични крпа шини, за разлика од многу од нашите конкуренти имаат повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата бања.Ова ќе осигура дека вашите крпи можат да се исуши, како и одржување на вашата бања топло и загрева. ★Ова крпа потопол е поделена на приклучок и hardwired. (1)ДОДАТОК : кабелот за Напојување со plug излегува од задната страна на вертикална цевка. (2) HARDWIRING : Скрие кабелот за напојување throught ногата и заградата на ѕидот директно. ★Висок Квалитет : крпа потоплите се направени од издржлив 304 од не ' рѓосувачки челик, IP55 вода и електрична енергија доказ, рака полиран, приклучок и напон може да се конфигурира во согласност со барањата на клиентот. ★Електрични крпа шини може да се вози бран на бањата да се задржи се исуши, отстранете бања влага и musty, влажна крпа за да се спречи мирис, можат во голема мера да ја подобри удобноста на бањата.

R

Избор на клиент