.

.

Trlec Преносни Плакарот Организатор Складирање, Гардероба Плакарот со Не-Плетени Ткаенини 14 Полиците, Лесно да се Соберат, Drak Браун за Дневна Соба,Спална соба

Trlec Преносни Плакарот Организатор Складирање, Гардероба Плакарот со Не-Плетени Ткаенини 14 Полиците, Лесно да

DEN 1079.76
Залиха

Концизен дизајн вклопува во секој дом оркестарот.Лесно да се соберат, не бараат дополнителни алатки.Возен пред вратите се задржи на содржини заштитени од прав и влага.Направена во цврсти легури изградба со не-плетени ткаенини капак.Трајни производи за долготрајна употреба.Додадете повеќе простор за сите ваши облека и додатоци.Две виси прачки на врвот нека ви продавницата за повеќе тимови. 5 слоеви и 14 пространа прегради, направи вашиот дом уредно го организираме.Спецификации : 1. Материјал : Алуминиум Пластични Не-Плетени Ткаенини 2. Боја : Drak Браун 3. Тип : 5 Слоеви 14 Lattices 4. Челични Цевки со Дијаметар : 0.51 / 1.3 см 5. Димензии : (56 x 18.5 x 66) / (141 x 47 x 168)cm(L x W x H) Пакетот Вклучува : 1 x Плакарот Белешки : 1. При приемот на стоката, ве молиме потврдете производот според листата на инструкции.Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме да се обезбедат релевантни слики контактирајте со нас.Ние ќе се справи со тоа во време. 2. Ве молам, инсталирајте стока со упатството. 3. Препорачливо е дека инсталацијата не треба да бидат премногу тесни да се прилагоди лесно.По структура е инсталиран, фирма интерфејс за поголема стабилност.

R

Избор на клиент