.

.

Квартет 20224 Две Полица Облека Багажник, Слободни Стојат,12 Закачалки,48-Инчен Широк,Црна

Квартет 20224 Две Полица Облека Багажник, Слободни Стојат,12 Закачалки,48-Инчен Широк,Црна

DEN 935.76
Залиха

Се продаваат како 1 Секој.Црн финиш е стилски и модерен дозволувајќи им на решетката да се обезбеди уредно, суптилни облека чување во состанок и конференција соби.Три чадор на сопствениците.Полиците се одржи капи, обувки и други предмети.Levelers задржи рек стабилен на сите подни површини.Прав обложени текстура челик.Топ складирање полица, долната полица за чизми.Три чадор на сопствениците.

R

Избор на клиент