.

.

WERYU Загреан Пешкир Железнички Радијатор Нерѓосувачки Челик Thermostatic Греење Електрична Крпа Железнички Безбедно Водоотпорен Рака-Полиран и Висока Температура Отпор

WERYU Загреан Пешкир Железнички Радијатор Нерѓосувачки Челик Thermostatic Греење Електрична Крпа Железнички Безбедно

DEN 532.80
Залиха

ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Чувајте крпи сува во дождливите денови,секојдневно сушење на пешкири, облека и партали е повеќе ефикасен од сончева светлина; помошни греење во зима, брзиот топлина, и висока константна температура.ЕЛЕКТРИЧНИ ЗАГРЕАН ПЕШКИР РЕК : Водоотпорен, анти-scald, безбедно и издржливи електрични загреан пешкир багажник, брзо сушење на крпи и облека, dehumidification во бањата,мулти-функционална електрична крпа решетката.БРЗО СУШЕЊЕ : брзо Може да се загрее, dehumidify, спречување на влага во бањата, суви крпи и облека, и да се обезбеди дека бањата не ќе раса смрдеата поради влага, која е еколошки и хигиенски.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Секој крпа потоплите доаѓа со целосна инсталација комплет со сите одредување на додатоци за инсталација погодност и бидете сигурни дека за успешна инсталација за вас.Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме да бидат слободни да контакт.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : крпа бар е направен од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик, кој е анти- ' рѓа, носат-отпорни, стабилна и еколошки.Се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини и tarnishing.Лесно да се чисти, ако постојат нечистотија, отпечатоци или други дамки на површината, само избришете ја со влажна крпа.Преносни загреан пешкир рек, бања пешкир рек, електрични крпа рек, огледало полирање, заштеда на енергија на Производот материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Производ големина : 630 X580×125 MM Моќ : 53 W Површински третман : полирање Напон : 220 V-240 V Водоотпорен оценка : l P56 Фреквенција : 50 HZ Температура : 45 ° C ± 5 Греење time : 5min Нето тежина / бруто тежина : 2.0/3.0 KG Ниска потрошувачка на енергија, високи перформанси, ултра-тивка, заштеда на енергија, повеќе безбедносни уреди.Лесно да се инсталира, тоа може да биде директно инсталиран на било ѕидот во бањата, инсталира и користи.Smart електрични крпа рек, 304 од не ' рѓосувачки челик, површината е фино полиран, мазна и рамна.Имајте бања сува, која во голема мера ја подобрува комфорот на бањата.Висока ефикасност, површината температурата може да достигне 50-55 степени, не горат рацете, и облека ќе не изгори.Најдобра услуга, ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

R

Избор на клиент