.

.

Косата со Крпа и Завиткајте Луксузни Анти-Frizz Брзо-Сува Коса-Сушење Turban, Ултра Меки и Брзо Сушење на Абсорбента Микрофибер Бања Коса Капа за Сите Типови Коса, Шарени

Косата со Крпа и Завиткајте Луксузни Анти-Frizz Брзо-Сува Коса-Сушење Turban, Ултра Меки и Брзо Сушење на Абсорбента

DEN 254.40
Залиха

Триење на косата енергично со бања пешкир штети насоки и промовира frizz.Совршен за салата, патуваат, плажа екскурзии, спортски, Јога, кампување, на отворено, дома, хотели, базен партии и професионални коса салон за употреба!Тие се, исто така, совршен подарок за вашата девојка, мајка, сестра, наставник, dorm цимер.Нашата премиум крпа косата, завиткајте нема да се деформира по машина за миење или рака мие поради нашите надгради шиење процес.НАМАЛУВАЊЕ на FRIZZ : Модерна & класичен микрофибер крпи дизајн за коса не бара никакви триење за да се отстрани вишокот на вода од косата.За hands-free сушење коса : Флип над главата и место на крпа на задниот дел од главата.Напредни ткаенина апсорбира повеќе од 10 пати својата тежина во вода.ТРАЈНИ И ЛЕСНИ ДА се ГРИЖИ : зајакнатата ивица не е лесно да попуштат.МУЛТИ-ЦЕЛ : Иако тоа се чувствува дебели и меки и е во состојба да се впие до носивост на вода, на оваа крпа е исклучително лесни во споредба со другите опции.Повод Совршен за спортски сали, спортски, Јога, патуваат, кампување, дома, на отворено, хотели, базен партии, и коса салон.можете да го носат овие коса сушење пешкири насекаде и да одите.СУПЕР ЛЕСНА : лесен, совршено опремени коса turban може да се стави на со леснотија.Како да се Користи 1.ИСУШЕТЕ ја КОСАТА ПОБРЗО : Нашата микрофибер косата со крпа се направени од супер абсорбента микрофибер ткаенина која е многу мека на допир, супер абсорбента и брзо сушење, заштеда на време, сушење тоа природно, заштита на вашата коса од електрични фен штета.На микрофибер косата со крпа и завиткајте помага да придонесе за сјајна коса со отстранување колку влага што е можно, па ќе се намали вашиот удар-сушење време на половина.На микрофибер косата со крпа не треба да се фаќа, присилува, да се пријавите на топлина, или вршење на било која друга груби дневен ритуал кој придонесува за кршење.Не се фаќа.Микрофибер Коса Крпи, Супер Абсорбента, Мека и Удобна, лесна Тежина и Лесен за да го Заврши Материјал : Микрофибер Материјал Целна Публика : унисекс деца или возрасни Дизајн : secure копчето од редовните крпа за Миење метод : машинско-перат Нема Повеќе Вратот Вирус Нема повеќе вратот вирус од користење тешки, обемни, бања крпи и нема повеќе прилагодување или rewrapping. 26 x 10 инчи кадифен коса крпи се одлични за сите типови на коса, без оглед на долг, краток, кадрави, рамна, обемна или бојосана,супер - права коса, итн.Ќе Каже Збогум на Бришење После миење на вашата коса, да ја заврши во Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте направени од супер абсорбента, ултра-меки револуционерен материјал.

R

Избор на клиент