.

.

385 Qt. / 96 Литри / 363 Литри Црвено Правоаголна Возила Со Медицински Отпад Количка.Комерцијални Ѓубре Може да Кујна Recycle Bin Отпад Корпа за Внатрешна и Надворешна

385 Qt. / 96 Литри / 363 Литри Црвено Правоаголна Возила Со Медицински Отпад Количка.Комерцијални Ѓубре Може да

DEN 21415.92
Залиха

КВАЛИТЕТОТ ПРАШАЊА - ѓубре / ѓубре може да е направен од Тешки-должност материјали .Совршен за тешки товари и широк спектар на содржини.Совршен за употреба внатре, надвор и голем број работни места во-меѓу! .Бидете сигурни, може да е ќе трае со години и ќе не ' рѓа, чип, или кора !.Тешки изградба : Направена од највисок квалитет комерцијални одделение материјали за супериорен издржливост.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ, Издржливи нови контејнери ги чисти и се исуши со леснотија за долготрајна употреба.Овој едноставен, ефикасен отпад кошница е идеален за собирање ѓубре во комерцијална средина, канцеларии, објекти, или на домови.ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ - пластични отпадоци капацитет е доволно доволно дека тоа нема да се пополни премногу брзо, но, доволно мала да се вклопи во тесни простори.Простор ефикасни, економични и лесен и ефикасен начин да се рециклира.неговата корпата за ѓубре / корпа за отпад има широк спектар на апликации, и не може да функционира нормално во која било област Со низок профил дизајн, оваа wastebasket / корпата за ѓубре е одлична за канцеларии и пред-на-на-куќа употреба на ресторани.На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина.Тоа е голем плус за вашиот хост/водителка станица, или да ја користите зад шанкот на вашите мали погодност продавница така што вашиот персонал може брзо да се ослободите од било несакани остатоци од хартија, или дури и за употреба deskside.Со ова ѓубре тоа го прави вашиот секојдневен живот, многу полесно.Направени Everyday Use Оваа wastebasket е направен од тешки-должност materilas кој обезбедува долготрајна употреба.Дали ви треба тоа во голем сообраќај лоби, зафатен кујна, или под контра од вашиот каса, ова ѓубре може ќе одам на работа!Во застана на работ на дното, исто така, обезбедува супериорни стабилност на рамни површини.Ова ѓубре може да е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде просторот е на премиум!Плус, нејзините тешки-должност пластична конструкција е дизајниран да издржи rigors на било брза животната средина.Целокупната Димензии : Должина 36 Инчи.Ширина 29 13/16 Инчен.Висина 43 5/16 Инч.

R

Избор на клиент