.

.

Микрофибер Косата со Крпа Копчето за Коса, Крпа и Завиткајте за Влажна Коса, Супер Абсорбента и Лесни Коса Turban, Сушење Коса Крпа за Жените да се Исуши Косата Побрзо, ?

Микрофибер Косата со Крпа Копчето за Коса, Крпа и Завиткајте за Влажна Коса, Супер Абсорбента и Лесни Коса Turban,

DEN 583.20
Залиха

Се наведнуваат во половината и флип вашата коса одново и ставање на крпа хоризонтално во тилот на вашиот врат.ИСУШЕТЕ ја КОСАТА ПОБРЗО : Нашата микрофибер косата со крпа се направени од супер абсорбента микрофибер ткаенина која е многу мека на допир, супер абсорбента и брзо сушење, заштеда на време, сушење тоа природно, заштита на вашата коса од електрични фен штета.Триење на косата енергично со бања пешкир штети насоки и промовира frizz.Ова значи дека тоа ќе работи побрзо и поефикасно да се исуши надвор, и тоа ќе остане свежа подолго, бидејќи тоа се суши надвор брзо.Нашата коса крпи ви овозможи да ја заврши вашата коса удобно и да се спречи frizzy коса или подели завршува и имајте коса оригинални мека, мазна и сјајна!Се применуваат коса масло, навлажнувачки средството за смекнување на косата, шминка, коса маска и повеќе.

R

Избор на клиент