.

.

WNSC Капчиња Торба Плетење Торба, Предиво Организатор Плетење Материјали Предиво Складирање, Трајни производи за Шиење Ткаење Плетење Предиво(Сина Луксузна Торба)

WNSC Капчиња Торба Плетење Торба, Предиво Организатор Плетење Материјали Предиво Складирање, Трајни производи за

DEN 2376.00
Залиха

Таму е се справи со што е удобен за носење.Голем капацитет, тоа е во состојба да ги зачувате различни капчиња tools.Направени од оксфорд ткаенина,издржливи и сигурни.Овие предиво кесички се направени од високо квалитетна платно материјал за издржливост.На патент печат е мазен и лесен за употреба.Карактеристики : 1. Направени од оксфорд ткаенина,издржливи и сигурни. 2. Голем капацитет, тоа е во состојба да ги зачувате различни капчиња tools. 3. Таму е се справи со што е удобен за носење 4. На патент печат е мазен и лесен за употреба. 5. Овие предиво кесички се направени од високо квалитетна платно материјал за издржливост. 6. Вклучува вграден во џеб за капчиња, плетење игли или други мали предмети како што се ножици и величини. 7. Удобен капчиња торба, можете да го носат тоа каде и да одите, или да зачувате вашиот шиење алатки и ткаење материјали во вашиот дом. 8. Совршен пакет за складирање е добар подарок за мајка.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 600 D Оксфорд Ткаенина(надворешниот материјал), Платно(предиво торба) Изборен Боја : Сина, Пурпурна Големина : Прибл. 38 * 26 * 25 * 32 * 4.5 cm / 15 * 10.2 * 9.8 * 12.6 * 1.8 во Пакет Листа : 1 * Чување Торба.

R

Избор на клиент