.

.

Duracell Фото 28L - Батеријата 1 Count (Пакување од 4) (Пакување Може да се Разликува)

Duracell Фото 28L - Батеријата 1 Count (Пакување од 4) (Пакување Може да се Разликува)

DEN 143.76
Залиха

Широк температурата на работа опсег.Не бара полнење на батеријата.До 10 година рок на траење.Duracell литиум батерии нудат моќни решенија за вашиот APS, 35mm SLR и 35mm точка и пука камери, правејќи се дека секогаш ќе се добие дека голем шут.

R

Избор на клиент