.

.

СМЕШНИ СНАБДУВАЊЕ Дрвени Бебе Висок Стол со Отстранлив Фах Прилагодливи подложка за нозе Нозе Класичен Дизајн Расте со Вашето Дете

СМЕШНИ СНАБДУВАЊЕ Дрвени Бебе Висок Стол со Отстранлив Фах Прилагодливи подложка за нозе Нозе Класичен Дизајн Расте

DEN 2879.76
Залиха

Висок квалитет на материјали и изработка : Инженерните од дабови дрвени предмети, да обезбедат трајни, шок-апсорпција и можат да го издржат имајќи тежина или висок влијанието на сила.Храна-одделение PP материјал Седиште (off (исклучено бела) да обезбеди добра отпорност на замор и издржливост за вашиот малку еден.Класичен и софистициран дизајн со фокус на удобност, безбедност и стабилност : безбедноста и удобноста на вашиот малку еден е нашиот приоритет, па ние се сигурни во А-форма структура, прилагодлив нозе, и 3-точка темперамент се во место.Класичен и софистициран изглед сигурно ќе биде една убава прилог на вашата трпезариска соба оркестарот. 7 - Фаза Прилагодливи Нога Плоча : Доаѓа со нозете платформа што го прават нашите бебе е допирање чувствува основани,на висина е прилагодлив и расте со децата, одржување на вашето бебе безбедно и удобно во секое време.Стрес-слободен чистење : На BPA-free лента е пренослив и машина за миење садови-безбедно, и ремени се отстранлив за полесно расчистување.Совршена големина за мал стан Зачувате простор во вашиот дом, со користење на овој висок стол кој одговара на дури и во мали апартмани совршено.Highchair димензии (L x W x H) : 22.8 x 20.4 x 38.18 инчен Фах димензии : 15.74 инчен ширина Max тежина : 11.68 lbs Лесно поставување, помалку од 15 минути.

R

Избор на клиент