.

.

QIANRENON Мини DisplayPort да DVI Кабел Mini ДП Машки да DVI(24+5) Женски Еден Линк Адаптер за ТБ,Мејнстрим оперативен СИСТЕМ, Следење, Проектор и Црна Повеќе

QIANRENON Мини DisplayPort да DVI Кабел Mini ДП Машки да DVI(24+5) Женски Еден Линк Адаптер за ТБ,Мејнстрим оперативен

DEN 239.76
Залиха

Поддршка до 1080p (1920×1080) резолуција 6. Строго се дизајнирани во согласност со Mini Display Port стандард, во согласност со компјутер Мини Display Port стандард, и сигнал на пренос е стабилен и сигурен спецификација на Производот Сигнал за влез/излез на Текст видео сигнал 5 volt веројатност период (TTL) Максимална еден линк 1920x1080p спектар DVI за излез видео Влезен/излезен приклучок за внесување : Mini Display Port машко 20pin Излез : DVI интерфејс женски (24+5) Кабел Должина : 18cm Пакет : 1 buc Мини Display Port да DVI Кабел.

R

Избор на клиент