.

.

складирање кутија Пред Отворањето Играчка Пластични Снек Облека, Кошница Играчка за Складирање

складирање кутија Пред Отворањето Играчка Пластични Снек Облека, Кошница Играчка за Складирање

DEN 3155.28
Залиха

*Врвот редење ритам : редење ритам.Стабилна редење, стабилна редење без ѓубрето, врвот складирање, повеќе простор за заштеда. *Дното макара дизајн : лесно да се движи без притисок, на дното е засилен со ленти, на дното е зголемена и повеќе носат-отпорни, голем отвор, погодно да се земе. *Отворот за складирање : разумна употреба на секоја педа на просторот, супер товарот, супер голем капацитет, бесплатен простор за складирање, мала меморија, и повеќе инсталација. *Мултифункционален : складирање кутија може да се користи во плакари или cloakrooms, а исто така е идеален за домови, lofts и спални соби. *Добар помошник за семејството : голем капацитет за складирање кутија е добар помошник за вашиот живот и дома, тоа може да се направи вашиот дом чист и уреден, и да се ослободи од животното.Име : Играчка Снек Складирање Box Material : PPColor : сина, жолта и greensize : 43*37*30cm16.9*14.6*11.8 инчи-Ова складирање кутија е едноставен стил кутија,-големината е погодна за чување на разни предмети, како што се облека во плакарот, книги на полица, намирници во кабинетот или намирници во автомобил.-Кутијата е многу лесен и заштедува простор.-Тоа е добар помошник за домаќинките да се исчисти дневна соба, спална соба, плакар, полици итн.

R

Избор на клиент