.

.

Anmei 2 Парчиња Накит Прстен Екранот Стојат,Прстен Носителот, Кула Конус Накит Екранот, Прстен се Залагаме за Ангажирање Свадба

Anmei 2 Парчиња Накит Прстен Екранот Стојат,Прстен Носителот, Кула Конус Накит Екранот, Прстен се Залагаме за Ангажирање

DEN 383.76
Залиха

Спецификации : Големи : 30*80mm/1.18*3.15 инчи.Тоа тежи 50 грама.Мали димензии : 25*50mm/0.98*1.96 инчи.Тоа тежи 20 грама.Форма : На конусна форма накит екранот решетката има прекрасен изглед, мазна површина, и има текстура и да се чувствува на допир.Многу шармантна прстен екранот стојат.Карактеристики : Златен прстен екранот стојат.Елегантна, благородна, луксузен и прекрасни.Едноставен дизајн покажува чувство на луксуз.Конус облик, стои стабилно, не ќе падне во текот поради тежината.Функција : Приказ на вашата сакана накит и прстен.Нека ви го видите вашиот накит на прв поглед.Исклучителна подароци : Како Божиќ подароци, ноќта на Вештерките подароци, денот на Благодарноста подароци, Денот на Вљубените подароци.За пријателки, мајки, пријателки, fiancees, ќерки, итн.Тие ќе бидат многу се пресели кога ќе добијат на подарок.Детали за производот Голема големина : 30*80mm/1.18*3.15 инчи.Тежи 50 грама Мали димензии : 25*50mm/0.98*1.96 инчи. 20 грама во тежина Количина : 2 компјутери, еден за големи и мали димензии Материјал : Алуминиум, железо High-end накит полици подобрување на вредноста на накит и да се направи вашиот накит повеќе рафинирано.Во облик на конус накит рамка.Стабилен и силен, што може да носи тежината на накит добро.Совршен изглед на вашата сакана прстен.

R

Избор на клиент