.

.

Делта Тапа Windemere Centerset Бања Тапа Хром, Бања Потоне Тапа, Метал Одвод на Собранието, Хром B2596LF

Делта Тапа Windemere Centerset Бања Тапа Хром, Бања Потоне Тапа, Метал Одвод на Собранието, Хром B2596LF

DEN 1801.92
Залиха

ИНСТАЛАЦИЈА.Со цел да се вклопи 3 дупка, 4 во.centerset конфигурации.ИСЦЕДЕТЕ СОБРАНИЕТО ВКЛУЧЕНИ.Координативно метал pop-up мозоци собранието е погодно вклучени во кутија.WATERSENSE ЕТИКЕТИРАНИ.Делта Water Sense етикетирани бања чешми користат најмалку 20% помалку вода од индустријата за стандардот заштеда на пари без да го загрози ефикасноста.АДА СОГЛАСНОСТ.Оваа бања потоне тапа ги исполнува стандардите поставени од страна на АДА (за Американците со Хендикеп Акт).Опис на производот Оваа ДЕЛТА Windemere 4 во. 2-Рачка Бања Тапа во Хром може да се инсталира на фамилии со 4 во.центри и вклучува појавување на pop-up мозоци собранието за дополнителна погодност.Dual-се справи со дизајн овозможува за полесно контрола над температурата и проток на вода.Chrome е брзо да стане еден од најпопуларните бои низ décor стилови во бањата благодарение на нејзиниот неверојатен сјај и вродена флексибилност.Спарени со јасни линии и светли белци, таа креира смели, модерен контраст, но тоа функционира подеднакво добро со гроздобер стил и традиционалните места за да се пренесе навестување на носталгија.Можете да ги инсталирате со доверба.ДЕЛТА Water Sense етикетирани потоне чешми, туш чешми и тоалетите кои ги користат најмалку 20% помалку вода од индустријата стандардот—заштеда на пари без да го загрози ефикасноста.Од Производителот Делта бренд е фокусиран на тоа што се повеќе отколку на создателот на големо производи : ние сме користење на вода за да се трансформира начинот на кој луѓето се чувствуваат секој ден.Нашите производи се најубаво инженерните од внатре и од надвор со потрошувачите-инспириран иновации како Touch2 O Технологија, која ви овозможува да се претвори вашиот тапа и исклучување, со само еден допир, да In2ition Две-во-Едно Врнежи кои се добие вода каде што треба најмногу помош интегриран туш главата и раката туш.Ние сме посветени на остварување на технологија за чешми, тушеви, тоалети и се повеќе се чувствуваат како магија што го прави вашиот зафатен живот малку полесно, бидејќи ние веруваме дека не постои подобар начин да се доживее вода.

R

Избор на клиент