.

.

Miimall Компатибилен Samsung Галакси Z 2 Пати Случај со Виткање Шарки All-Inclusive Школка Анти-Отпечатоци Повеќе за Заштита на Шок Апсорпција Лесни Зглоб Случај Покритие за Гал?

Miimall Компатибилен Samsung Галакси Z 2 Пати Случај со Виткање Шарки All-Inclusive Школка Анти-Отпечатоци Повеќе

DEN 851.76
Залиха

[Компатибилност] На шарки случај е само одговара за Samsung Галакси Z 2 Пати. НАПОМЕНА : Не е погоден за Samsung Галакси Z Пати 3/ Samsung Галакси Пати во 2019 итн.!!![Без Паметен Телефон]. [Мулти-Слој Структура Дизајн] Samsung Галакси Z 2 Пати случај има 4 различни заштитна структура.Мазна задниот поклопец ви даде удобно допир чувства без да остават отпечатоци од прсти; Пред Рамка се спречи вашиот раб од тоа да биде изгребани; Изградена-во стакло заштитник филм ви овозможува да го користите телефонот без други дополнителни екран заштитник; 360°all-inclusive шарки покрие заштитата на вашиот телефон додека виткање. [360 Полно Тело за Заштита на] и внатрешни и надворешни екрани се 0.5 mm повисока, а камерата е заштитена од повисок ред дупки.Професионални зглоб дава вашиот виткање работ најдобра заштита без да влијаат на слободни виткање на телефонот.Целосна покриеност обезбедува 360 степени заштита од шок, дупка со и нула за вашиот Самсунг Galaxy Z 2 Пати. Долг живот за вашиот телефон. [Совршен Дизајн] На зглоб дизајн е умен и разумен, грижете се слободни да влијаат на виткање на телефонот.Лесен и одговара, без да влијаат на безжично полнење, полнење директно без да се симне случајот.Прецизниот дизајн обезбедува точни дупка позиција. [Пакет & Miimall Услуга] пакетот вклучува : 1 x Заштитна Маска Случај за Samsung Галакси Z Капакот 2, 1 x По-Продажбата на Картичката.Ако имате било какви прашања во врска со овој случај, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашиот сигурен услуги на клиентите ќе се одговори во рок од 24 часа.

R

Избор на клиент