.

.

Очајни Претпријатија Сигурен Услуги Калај Знак - Носталгични Гроздобер Метал Ѕид Оркестарот Направен во САД - 12.5 W x 16 H

Очајни Претпријатија Сигурен Услуги Калај Знак - Носталгични Гроздобер Метал Ѕид Оркестарот Направен во САД - 12.5

DEN 359.76
Залиха

ДИМЕНЗИИ : 12.5"W x 16"H. ЛЕСНО ДА се ОТКАЖАМ УМЕТНОСТ : Овој Лесен Метал Калај Знак Доаѓа Со Пред-Drilled Дупки Да се Направи Прикажување Бриз.Рабовите На Секоја Тин Знак Се Валани И Hemmed За Безбедно Ракување.КЛАСИЧЕН ГРОЗДОБЕР ОРКЕСТАРОТ : Овие Ретро Колекционерски Калај Знаци Се Забавуваат И Атрактивни Декорација За Вашиот Дом, Канцеларија, Бар, Ресторан, ученичкиот дом, Човек Пештера Или Гаража!.НАПРАВЕН ВО АМЕРИКА : Гордо Произведени Во U. S. A. ЗА ОЧАЈНИ ПРЕТПРИЈАТИЈА : се Наоѓа Во Североисточниот Охајо, Ние сме Биле Во Бизнисот Од 1987 година. Нашите Американски Изработени Производи Се Лиценцирани И Ние Стоиме Зад Квалитет Со 100% Гаранција За Квалитет.Секоја Тин Знак Е Направен Од Професионална Квалитет На Метал И Доаѓа Со Пред-Drilled Дупки За Лесно Да Виси.Очајни Претпријатија Е Горда Да во Моментов се Носат во Текот 850 Знак Дизајни, Различни Икони И Уметници На Америка Минатото И Сегашноста.И што е Најважно.. Сите Наши Производи Се И Продолжи Да Биде АМЕРИКАНСКИ НАПРАВЕНИ!!!.

R

Избор на клиент