.

.

Превртам Слика за да Зумирате Видео Laview Безбедносната Камера на Отворено,Home Security 1080P Камера,Отворено Камера Водоотпорен,WiFi Камера со ПИ Човековите Откривање,двона?

Превртам Слика за да Зумирате Видео Laview Безбедносната Камера на Отворено,Home Security 1080P Камера,Отворено

DEN 2121.60
Залиха

【1080 P HD & 130° Широк Агол & Ноќ Визија】La View надворешна безбедносна камера е опремена со 2.1 Мегапикселна HD леќа и 130° Широк Агол, кој обезбедува кристално јасна & мазна видео ден & ноќ, заштити вашиот дом каде и да сте.IR ноќ визија до 39 ft.за екстремни слаба светлина покриеност, да се обезбеди вашите висок квалитет на приказ на вашиот дом, дури и во темнината. 【ПИ Човековите Откривање & двонасочна Аудио】Човековите откривање технологија овозможува отворено камера за интелигентно откривање на телото форма и лицето на моделот.Во живо стриминг 24/7 со реално време движење.Smart индивидуализира движење откривање е Интелигентна Движење Сигнали функција, можете да ја примите Пораката Сигнали на вашиот телефон.La View Wifi камера вграден микрофон и звучник,без разлика колку далеку, можете лесно може да се зборува преку безбедносната камера. 【IP65 Водоотпорен Оценет】 La View отворено wifi камерата е оценет со IP65, работната температура се движи од -4 F да 122 F (-20℃-50℃),што значи оваа безбедносна камера безжична е доволно силна да работат под тешки временски услови како бура и снежните времето. 【Компатибилен со Алекса и Мулти-Членовите на Семејството Споделување】 Совршено компатибилни со Алекса Ехо Покаже и Google асистент.Прашајте Алекса да ја покажете вашата врата, гаража, или било каде на друго место.La View камерата исто така поддржува повеќе корисници да ја видите видео истовремено, можете да споделувате со семејството или пријатели во секое време и насекаде. 【НИ серверот облак, за заштита на Приватноста на】Ова отворено безбедност камерата поддржува Cloud Складирање и Вграден micro SD слот.На серверот се наоѓа во НАС, серверот може да се избегне ризикот од губење на видео клипови, се обезбеди на сите ваши видео записи се безбедни и заштитени.Никој не би можеле да пристапите на снимените видеа во камерата, без влезете во вашиот СТАН сметка.Исто така можете да додадете член на вашето семејство.La View безбедносна камера отворено со 4pk затворен камери ,им даде на вашето семејство и дом на ден и ноќ заштита.

R

Избор на клиент