.

.

XIMA Девојки Headband Sequin Сјајот BowsHairband Коса Додатоци за Деца Прекрасна Коса Бендови Назад на Училиште Лак Headbands Пакет на 12

XIMA Девојки Headband Sequin Сјајот BowsHairband Коса Додатоци за Деца Прекрасна Коса Бендови Назад на Училиште

DEN 352.56
Залиха

Количина : 12pcs се меша бои.Име : Сјајот Лак headband.Погодни за : Повеќе од 1years стариот бебе,девојки, години,тинејџерите,деца,деца,млади девојки возрасни.Се користи за : Еднорог партија подарок, Роденденски подарок,назад на училиште подарок,Многу Симпатична како подарок за секого. 100% рачно изработени.XIMA високо го цениме сите клиенти предлог да се подобри производи и услуги, исто така, ако нешто сте незадоволни, pls се чувствуваат слободни да контакт XIMA.Answer : ___________________________ Note : .Ве молиме прочитајте ги следниве Топло Совет пред да го купи објектот : . 1.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и сл, има.може да има некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. 2.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца.

R

Избор на клиент