.

.

Anker Soundcore Одблесокот 2 Bluetooth Звучник, со IPX7 Водоотпорен Заштита и 360° Звук за Двор и Плажа Партија, 20W Безжичен Звучник со PartyCast,12-Часа Изведба, Сина (Продолжува)

Anker Soundcore Одблесокот 2 Bluetooth Звучник, со IPX7 Водоотпорен Заштита и 360° Звук за Двор и Плажа Партија,

DEN 815.76
Залиха

360° Извонредно Звук : преносни Bluetooth звучник со Моќни 360°, бас-управувано аудио.Dual возачи и пасивни радијатори се комбинираат со Bass Up технологија за да се генерира преносни партија со 20 W на интензивен звук.Новото светлосно Шоу : сосема reimagined виножито светлина покажуваат дека пулсира, фази, и сјае да победи на вашата музика.Двојно светлосни прстени истовремено сјај надолу кон dancefloor и нагоре во атмосферата за транспорт подот до таванот осветлување.Базен Партија Доказ : Не е важно каде музиката треба да биде, Одблесокот 2 преносни Bluetooth слушалката е погоден и подготвени.Супер-безбедно IPX7 водоотпорен заштита без напор withstands spills, дожд, па дури и заврши submersion во вода.Party Cast Технологија : Линк 100+ Одблесокот 2 преносни Bluetooth звучници партија во следната димензија—звучни и светлосни синхронизирате низ секој говорник, за беспрекорно electrifying искуство.Се прилагодите На Атмосферата : Подобрување на вашиот аудио со целосна EQ контрола, тогаш се прилагоди на светлосно шоу на вашето расположение со 6 смирувачки осветлување режими.Број на модел : A3165 Клучните Карактеристики 360° Звук : Dual возачи и пасивни радијатори комбинираат за да се обезбеди 20 W на звук во сите правци.Одговорно светлосно Шоу : Светлосни прстени на основата и врвот на Одблесокот 2 преносни Bluetooth звучник обезбедуваат интензивна атмосфера со победи-управувано осветлување.IPX7 Водоотпорен : Комплетно водоотпорен заштита го прави Одблесокот 2 идеален за плажа и базен страни.Party Cast Технологија : Линк над 100 Одблесокот 2 преносни Bluetooth звучници на еден уред.Soundcore Стан : Прилагодете го звукот профил и осветлување начини за да ви одговара на расположението или на изградба на атмосфера. 12-Часовен Изведба : Не дозволувајте им на лица умре благодарение на преносни Bluetooth звучник со батеријата која трае цела ноќ.Спецификации Текст : 5 V/2 A Аудио Излез : 20 W (10 W × 2) Капацитетот на Батеријата : 5200m Ah Полнење Време : 3.5 часа на 5 V/2 A Bluetooth Фреквентен Опсег : 2400 - 2485 MHz Звук Фреквентен Опсег : 73 Hz ~ 20k Hz(-3d B) THD+N : .

R

Избор на клиент