.

.

Rimmel Мека Kohl Eyeliner Зелена Џунгла

Rimmel Мека Kohl Eyeliner Зелена Џунгла

DEN 436.56
Залиха

Исчезнат со отпорни бои.Smudgeable.Лесно да се примени.Мека, smudgeable линија.Исчезнат со отпорни бои.Овој молив дава густа боја апликација, која може да се помеша во капакот за тивко smudged изглед.Многу лесно да се примени формулација.

R

Избор на клиент