.

.

2 парчиња Чадена Динамичен ПРЕДВОДЕНА од Страна Огледало Blinker Пак Сигнал Светлина Собранието Полнење Компатибилен со Шкода Octavia III Combi (5E5) 2012-2020,Hatchback (5E3, NL3, NR3) 2012-2020

2 парчиња Чадена Динамичен ПРЕДВОДЕНА од Страна Огледало Blinker Пак Сигнал Светлина Собранието Полнење Компатибилен

DEN 1847.76
Залиха

Fitment : "Шкода" Octavia III Combi (5 E5) 2012-2020 "Шкода" Octavia III hatchback (5 E3, NL3, NR3) 2012-2020 Package Вклучуваат : 2 парчиња Чад Страна Огледало Динамичен Blinker за Skoda Installation : Чекор 1, Отстранете ја огледало стакло за да пристапите на шрафовите/клипови внатре; Чекор 2, Ослободување на шрафовите/клипови и понатаму да ги тргнеме на ззп/покритие; Чекор 3, Приклучок во динамична LED трепка sidemarker светла под покритие; Чекор 4, го Замените задниот капак/кап.Кога го користите пак сигнал светлина, надвор ПРЕДВОДЕНА од страна маркер осветлување ќе тече/scoll од центарот на страна; Додека вашиот "Шкода" е исклучен, таа ужива пуши надвор изглед, кој мешавини во црна естетски на вашата страна огледала, се уште стои надвор благодарение на својот елегантен дизајн. ✔ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Plug and play инсталација, инсталација во 5 минути!Совршено го замени фабрика ОЕМ LH RH страна огледало пак сигнали, без модификација е потребно.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.

R

Избор на клиент