.

.

Boppy Медицинска Перница – Гол Гол | Доењето и Шише Хранење, Propping Бебе, Стомакот Пат, Седи Поддршка | Перница Само

Boppy Медицинска Перница – Гол Гол | Доењето и Шише Хранење, Propping Бебе, Стомакот Пат, Седи Поддршка | Перница

DEN 722.40
Залиха

Перница Ткаенина : 80% Полиестер, 20% Памук.Увезени.РАЗНОВРСНА БУДЕН-за ВРЕМЕ на ПОДДРШКА : Хранење (0+ месеци), propping (3+ месеци), стомакот време (6+ месеци) и седи (9+ месеци).За бебето е буден време само.Не за спиење.СОЗДАДЕНИ ЗА УДОБНОСТ : Дизајниран од страна на мајка ми, на Boppy Перница предвидува олеснување на вашиот оружје и назад со кревање на вашето бебе да се повеќе ергономски позиција кога доењето или шише хранење.ДИЗАЈНИРАН ДА се ПРИЛАГОДИТЕ : Само перница па можете да го изберат Boppy Перница Опфаќа кој одговара на вашиот стил.Care & Чистење : Машина За Да Се Исуши.ИМАТЕ ОПЦИИ : Работи за повеќе хранење стилови—лулка, меѓу лулка, фудбал чекање, шише хранење.ЛЕСНО се ГРИЖИ, МАШИНА ПЕРАТ : На Boppy Перница е машина перат бидејќи мензи се случи.Опис на производот Поддршка за вас и за бебето со кадифен, противалергиски влакна се пополни.Оригиналниот наградуваниот Boppy Перница.На Boppy Гол Гол Хранење и Младата Поддршка Перница ергономски поддржува додека старечки или шише хранење.Разноврсна да расте и поддршка на бебето во текот на надзор буден време преку првата година пресвртници.Хранење (0+ месеци), propping (3+ месеци), стомакот време (6+ месеци) и седи (9+ месеци).На Boppy Гол Гол Хранење и Младата Поддршка Перница е создаден за да се прилагодите.Го персонализирате со вашиот избор на Boppy Перница Опфаќа се продава одделно.Boppy Slipcovers се достапни во памук мешавина, мека микрофибер, органски и пријатно опции за да одговара на вашите потреби и стилот и гарантира совршено се вклопуваат.Димовска, propping, стомакот пат, седи – на Boppy Гол Гол Хранење и Младата Поддршка Перница дава буден-за време на поддршка во текот на бебето во првата година.Препорачана возраст : 0-12 месеци.Дизајниран за вашето бебе е под надзор, буден време.Овој производ не е за спиење.Ви благодариме на милионите на родители кои веруваат Boppy.Од Производителот На Boppy Хранење и Младата Поддршка Перница е Америка #1 Бебе Производ!Ова мора да се има перница е дизајнирана за да ви дадат и бебето поддршка ќе треба во текот на првата година.На разноврсна Boppy перница лифтови бебето на повеќе ергономски позиција за удобно хранење, а потоа преоѓа во совршено место за propping, стомакот време и учење да се седи.Boppy Гол Гол е познатиот Boppy перница во цврсти бели.Изберете шарени низа на модата slipcovers, се продава одделно, за да го прилагодите вашиот Boppy Гол Гол перница.

R

Избор на клиент