.

.

Електрични Огледало Ascencion Огледува Кабинет, ПРЕДВОДЕНА Заинтересирани Назад-Запалени Колони - 23.25 Широк x 36 Висока, Зглоб на Десната

Електрични Огледало Ascencion Огледува Кабинет, ПРЕДВОДЕНА Заинтересирани Назад-Запалени Колони - 23.25 Широк x

DEN 1468.80
Залиха

Електрични Огледало огледува кабинет со LED позадинско осветлување вертикална шема на осветлување, инкорпорирање составен defogger.Кабинетот тело е мат сребро алуминиум.Внатрешни работи се одразува и запалени, и има 20 amp CGFI штекер и 4 USB порти.Led диодите се во 3,500 степени Kelvin, наречен "светла бела".Допрете затемнување и nightlight сјај Заинтересирани технологијата е вклучена.Стаклото е бакар-бесплатно, корозија-отпорни Dura Mirror и вратата стакло има прецизност полиран рабови.Внатрешните стаклени полици се прилагодливи.Ширина : 23.25 во.x 4 во.длабоко.Избор на 30 во., 36., или 40 во.височините, и на вашиот избор на шарки на лево или шарки на правото.Лесна инсталација, и површината на монтирање на комплет вклучени.УЛ Одобрени за сад и Канада, со 3-година производителот.Погоден за влажна бања средини.АДА согласност.Наслов 24 согласност на располагање.Патентирана.

R

Избор на клиент