.

.

Читање Очила 3.50 | 6-Pack Стилски Читателите за Мажи и Жени | Лесни Наочари | 3 Black & 3 Желка [3.50]

Читање Очила 3.50 | 6-Pack Стилски Читателите за Мажи и Жени | Лесни Наочари | 3 Black & 3 Желка [3.50]

DEN 478.80
Залиха

Храмот : 5. ★ ГОЛЕМИНАТА ЗА СИТЕ : Ние дадени на повеќето бараните димензии за двете жени и мажи.Најдобар избор за Денот на Вљубените, Божиќ Ден, Денот на Мајката, Денот на Таткото.Печати на враќање превозот етикета.Fiore создава супериорен eyewear со користење на најнова производствени техники и највисок квалитет на материјали.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. ★ СТИЛСКИ ОЧИЛА : Fiore читање очилата се погодни за сите лицето форми.Печати на враќање превозот етикета.24" Мост : 0.Овие читателот очила ќе се одрази на вашата личност. ★ ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Секој пар на овие стилски, ултра-издржливи, удобно читање очила доаѓа со појавување на neoprene случај.Ние нудиме стилски уште прифатлива очила за сите прилики кои се удобно и направена да трае.Материјали : Пластика.Удобност-Одговара Пролет Зглоб Оружје.Секој пар на читателот очила се внимателно избрани за да се обезбеди квалитет.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. ★ ПОВЕЌЕ намени : Овие читање очила за жени и мажи се особено дизајниран за читање и пишување, но тие се исто така многу корисен за работни места кои бараат повеќе визуелен напор како што се електрична енергија, DIY, шиење, занаети и многу повеќе.Многу практичен за употреба со вашиот мобилен телефон, таблет или компјутер.Пол : Унисекс (Маж и Жена).Вкупна ширина : 5.Леќа Висина : 1.22" Леќа ширина : 1.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Овие удобно читање очила доаѓаат со боја за појавување на мека случај. ★ СВЕТЛИНА И ОТПОРНИ : Лесни рамки и пластични леќи со пролет-шарки храмови се обезбеди удобно чевли, без досадни pinches, јасна визија, тие работи навистина добро, кога не можете да го прочитате ситни во весници итн.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

R

Избор на клиент